Hayalini Kur ve Yaşa...

Kurumsal

Her şeyin başı eğitim, bizim hikayemizin de...

Bonzet İnşaat'ın kurucuları çalışma hayatlarına çocukluk çağlarında aile şirketlerinde başlarlar.

Parlak eğitim hayatlarını tamamladıktan sonra aile şirketlerinde ve Klima İnşaat, Bahadır İnşaat, Ata Holding, Yapı Merkezi, Maya Holding, Altınbaş Holding gibi Türkiye’nin sektörlerinde ileri gelen firmalarında üst düzey ve tepe yönetici olarak birçok prestijli marka projeleri başarıyla hayata geçirirler.

Bu başarılarla dolu kariyerleri, deneyimleri ve kendi aile şirketlerinde edindikleri mesleki sorumluluk bilinçleri ile 2011 yılında Bonzet İnşaat'ı kurarlar.

1950 yılında Yüksek Mühendis ve Sanayici Mim Suat Müftüler tarafından kurulan inşaat ve makine sanayi şirketleri ile 1960 yılında Ahmet Yılmaz Turfanda tarafından kurulan Yılmaz Elektrik ve Taahhüt Şirketleri bu günlerimizi göremeseler de, onların 2. nesillerine aşıladığı iş ahlaki, mesleki sorumluluk bilinci ve tecrübeleri, Bonzet'in ebedi ilham kaynağı ve değişmez temel değerleri olmuştur.

Yurt içi ve yurt dışında dünyanın en seçkin yatırımcılarıyla da çalışarak güçlendirilen bu tecrübe, değerler ve kurum kültürü Bonzet İnşaat ailesinde artarak devam etmektedir.

endüstriyel gelişim ve sanayi yapıları

Türkiye'nin son 30 yılında yerli ve yabancı sanayi yatırımcıların çözüm ortağı olarak çalışılmış, 1 milyon m²'nin üzerinde fabrika ve sanayi yapısına imza atmıştır.

ticaret ve yönetim binaları

Akıllı, sürdürülebilir, çağdaş ve inovatif karma projeleri ülkenin yurt içi ve yurt dışında yetişmiş en değerli mimari ofisleriyle birlikte yapan; hız, ekonomi ve kalite denildiğinde ilk akla gelen firmalardan biri olma yolunda sağlam adımlarla ilerlemekteyiz.

konut
projeleri

Uzun yıllardır yüksek nitelikli konut projelerinin inşaatını üstleniyoruz. Üst segment MaaNaa markasıyla üretilen A+ konut projelerinin ise ana yüklenicisiyiz.

yenilenebilir enerji santralleri

Küresel ısınma sorununa duyarlıyız. Kilyos ve Bandırma'da yaptığımız rüzgar gülleri ile önemini tecrübe ettiğimiz yenilenebilir enerji alanında önümüzdeki yıllarda da ülkemizde ve dünyada temiz enerji projelerinin çözüm ortağı olma hedefindeyiz.

İletişim Bilgileri

İçerenköy Mh. Değirmenyolu Cd. No:18
Kutay İş Merkezi B Blok Kat:1
Üst Bostancı, Ataşehir - İSTANBUL

GOOGLE MAPS İÇİN TIKLAYINIZ.

T: +90 216 469 86 30

F: +90 216 469 86 54

info@bonzet.com.tr