Hayalini Kur ve Yaşa...

Kurumsal

Yönetim Kurulu


Zekeriya Turfanda

İnşaat Mühendisi
Yönetim Kurulu Başkanı

1989-1996 yılları arasında Klima İnşaat Taahhüt A.Ş.’de 1996-2011 yılları arasında Bahadır İnşaat Taahhüt A.Ş.’de 2011 yılında Altınbaş Holding’de ve 2012 yılından bugüne kadar da Bonzet İnşaat Taahhüt A.Ş. de her kademede görev almış, 30 yılı aşan Kariyeri boyunca 2 milyon m² üzeri projenin inşaat taahhüt işlerini başarıyla tamamlamış ve bu projelerde uluslararası birçok ödüle layık görülmüştür.

Aralarında Akasya Acıbadem Residence, Ulus Savoy A+ Konutları, İnnovia Konutları, Fiba-Yüksel Çubuklu Vadi Villaları, Caddebostan Residence, İberotel Bodrum Park Otel ve Tatil Köyü Projesi, Kınayman İş Merkezi, Burhan Doğançay Resim Sanat Müzesi, Nilpark AVM, Areva-Schneider Trafo Üretim Fabrikası, ASO Yönetim Ticaret Merkezi ve Otel kompleksi, Traçim Trakya Çimento Fabrikası, Mercedes Aksaray Kamyon Fabrikası, Mercedes Hoşdere Otobüs Fabrikası, Arge ve Yönetim Binaları, Tezcan Galvaniz Fabrikası, Montel Mobilya Fabrikası, Bosal Egzoz Fabrikası, Borçelik Galvaniz Fabrikası, Emlak Bankası Yahya Kaptan Konutları, Emlak Bankası Ankara Eryaman Konutları, Emlak Bankası Ataşehir 1.Etap Konutları da dahil olmak üzere pek çok başarılı yurt içi projeye imza atmış ve anahtar teslimi taahhüdünü gerçekleştirmiştir.

Yurt dışında ise Rusya Bashprom bank ve National bank Genel Müdürlük binaları Projeleri’ni hayata geçirmiştir.

1996- 2011 yılları arasında Bahadır Holding ve Bahadır İnşaat Taahhüt ve Gayrimenkul Şirketleri’nin sırasıyla; Genel Müdürlüğü, Murahhas Azalığı ve Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği görevlerini üstlenmiştir.

2011- 2012 yılları arasında Altınhas Holding’te Genel Müdür ve Gayrimenkul Yatırımlarının Grup Başkanı olarak çalışmıştır.

2012 yılından beri Bonzet İnşaat Taahhüt A.Ş nin Yönetim Kurulu Başkanıdır.

1989 yılında KTÜ İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. 2005 yılında İTÜ bünyesinde İşletme Yönetimi alanında ihtisas eğitimi almıştır. Evli ve 2 çocuk babasıdır. Felsefe, Tarih, Müzik, Tenis ve Futbol ilgi alanına girmektedir. Ülkemizin geleceği gençler için birçok sivil toplum kuruluşunda eğitim gönüllüsü olarak yer alan Zekeriya Turfanda İngilizce bilmektedir.

F. Murat Müftüler

İnşaat Mühendisi
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

F. Murat Müftüler, 2011 yılında Zekeriya Turfanda ile kurucu ortağı olduğu Bonzet İnşaat ve Taahhüt A.Ş.’de Yönetim Kurulu Üyesi ve Başkan Vekili olarak görev yapmaktadır.

2007’den bu yana Empark Teknoloji Yatırım A.Ş.’nin de kurucu ortağı ve Yönetim Kurulu Başkanı olan F. Murat Müftüler, yine kurucu ortağı olduğu RAM Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım A.Ş.’de Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür olarak görev yapmaktadır.

Gayrimenkul geliştirme ve yatırımları, gayrimenkul finansı ve hukuku dallarında uzmanlığıyla, sektöründe 25 yılı aşkın iş tecrübesine sahiptir. Daha önce Maya Holding, IKEA Türkiye, Ata Holding, Yapı Merkezi gibi Türkiye’nin önde gelen şirketlerinde çeşitli kademelerde yöneticilik görevi üstlenmiştir.

Maya Residences Etiler, Mayavera Sitesi Çekmeköy, Ümraniye Meydan AVM, İzmir Forum Bornova AVM, Forum İstanbul AVM, Şişli Plaza Ofis ve Rezidans gibi önemli ulusal projelerin hayata geçirilmesinde görevler üstlendiği gibi, Ukrayna, Rusya ve Ortadoğu ülkelerinde pek çok uluslararası projede de yer almıştır. Türkiye perakende sektörünün dönüm noktalarından biri sayılan Maya Holding ile IKEA ortaklığının da mimarlarından olan Fevzi Murat Müftüler, sonrasında 4 sene kadar IKEA Türkiye’nin de tepe yönetiminde görev almıştır.

İstanbul Alman Lisesi’nden mezun olan Fevzi Murat Müftüler, Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden lisans derecesini almış, ardından ABD’de Cornell Üniversitesi İnşaat ve Çevre Mühendisliği Fakültesi’nde yüksek lisans yapmıştır. Yıldız Teknik Üniversitesi’nde de Lojistik ve Tedarik Yönetimi alanında ihtisas eğitimi almıştır.

Fevzi Murat Müftüler, İngilizce, Almanca ve İspanyolca bilmektedir.İcra Kurulu Üyeleri


B. Zeki Arguç

İnşaat Mühendisi
Genel Müdür

Bonzet İnşaat A.Ş.’de Genel Müdür olarak görev yapmaktadır.

Bonzet İnşaat A.Ş.’den önce;1992-2001 yılları arasında ENKA, Doğuş Yapı firmalarında Proje Mühendisi ve Planlama Şefliği görevlerini, 2001-2010 yılları arasında Aktürk Yapı, MTG İnşaat, Biskon Yapı firmalarında Proje Koordinatörlüğü ve Planlama Müdürü görevlerini üstlenmiştir. 2010-2015 yılları arasında Bahadır İnşaat ve KLK Yapı firmalarında Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışmıştır.

Özel Kalamış Lisesi mezunu olan Zeki Arguç, 1991 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi, İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur.

İyi derecede İngilizce bilmektedir. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

Mehmet Tufan Kuriş

Ekonomist
İcra Kurulu Üyesi

...

Hüseyin Işın

Yüksek Mimar
İcra Kurulu Üyesi

RAM GMY A.Ş. de Gayrimenkulden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir. 1980 senesinde başladığı mesleğinin ilk yıllarında çeşitli şirketlerde tasarım odaklı çalışmış, sonrasında KOU üniversitesi Tıp Fakültesi, Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi, Manas Hastanesinin de yer aldığı, Hastane, Otel, Sanayi yapıları ve AVM gibi yönlü projelerde uygulama ve tasarım çalışmalarını birlikte yürütmüştür.

A.E. Mimarlık, Çağdaş inşaat, İDA Ltd firmalarında Yönetici Mimar, Kıran Denizcilk A.Ş. de İnşaat uygulamaları danışman ve sorumlusu, Bahadır İnşaat A.Ş. şantiyeleri çeşitli kademelerinde görev yapmış sonrasında Proplan Proje ve Danışmanlık şirketinde Akasya AVM şantiyesi konutlardan sorumlu Proje Müdür yardımcısı ardından aynı şantiyenin proje yönetim grubu Proje Müdürlüğü görevini yürütmüştür. F.M. Vakfı Işık Lisesini bitirmiş, 1980 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi (İ.D.M.M.A)- Mimarlık fakültesi mezunudur.

İletişim Bilgileri

İçerenköy Mh. Değirmenyolu Cd. No:18
Kutay İş Merkezi B Blok Kat:1
Üst Bostancı, Ataşehir - İSTANBUL

GOOGLE MAPS İÇİN TIKLAYINIZ.

T: +90 216 469 86 30

F: +90 216 469 86 54

info@bonzet.com.tr